Archiwum 2009


01.10.2009

Kontenery i rusztowania fasadowe do samodzielnego montażu już w oddziałach!

Już teraz w oddziałach w całej Polsce dostępne są rusztowania fasadowe Blitz Layher oraz kontenery biurowo-socjalne!


01.10.2009

Maszyny budowlane na sprzedaż

Firma Ramirent posiada na sprzedaż używane maszyny budowlane: wibratory, zacieraczki spalinowe, przecinarki, agregaty prądotwórcze, młoty, zagęszczarki, pompy szlamowe, elektronarzędzia, podnośniki nożycowe i kontenery.


01.10.2009

Kolejne sukcesy sekcji kolarskiej młodzieży sponsorowanej przez Ramirent!

Ramirent jako firma zaangażowana w aktywności sportowe i charytatywne wspiera młodzieżową sekcję kolarską. Miło nam poinformować, iż nasi podopieczni odnoszą kolejne sukcesy!


01.10.2009

Rusztowanie Roku - nagrodzona realizacja mostu w Puławach

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż w finale II edycji ogólnopolskiego konkursu "Rusztowanie Roku" firma Ramirent została laureatem II miejsca zdobywając nagrodę "Srebrnego Kupulunga" za realizację rusztowaniową mostu w Puławach. Konkurs objęty jest patronatem Państwowej Inspekcji Pracy i ma na celu promocję dobrych i bezpiecznych praktyk przy projektowaniu i stawianiu konstrukcji z rusztowań, wykorzystywania nowatorskich rozwiązań w dziedzinie produkcji technologii montażu. Dodatkowo gratulujemy pracownikowi: Krystianowi Tobiaszowi, który w konkursie zdobył I miejsce i nagrodę "Złotego Kupulunga" w kategorii Monter roku.


30.09.2009

Od 1 czerwca obowiązują nowe cenniki

Od dnia 1 czerwca 2009r. obowiązują nowe cenniki sprzętu budowlanego dostępnego w wypożyczalniach Ramirent. Dodatkowo zniesione zostały standardowe stawki wynajmu obejmujące podnośniki i kontenery, a oferty cenowe na te sprzęty są teraz dla naszych Klientów przygotowywane indywidualnie przez specjalistów ds. wynajmu.


30.08.2009

Pierwsze urodziny Wypożyczalni narzędzi dla domu i ogrodu Ramirent - moc prezentów do rozdania!

Wypożyczalnie narzędzi dla domu i ogrodu świętują swoje pierwsze urodziny! Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych Klientów promocję urodzinową. Wynajem sprzętów w dwóch pierwszych oddziałach Wypożyczalni narzędzi Ramirent w Poznaniu i w Warszawie premiujemy wspaniałymi prezentami. Do zdobycia: miarki, kubki termiczne, czapeczki i zegary z logo Ramirent!


04.05.2009

Ciężki sprzęt w lekkich cenach - promocja na sprzęty heavy Ramirent

Przy wynajmie sprzętu na 5 dób zapłać tylko za 4, na 6 zapłać tylko za 5... Chyba, że potrzebujesz sprzętu na dłużej - przy wynajmie na 15 dób płacisz tylko za 11, na 16 płacisz tylko za 12...
A przy wynajmie na cały miesiąc policzymy tylko za 17 dób!

Aż ciężko policzyć? Tylko w Ramirent sprzęty ciężkie po najlżejszych cenach!


04.05.2009

Na tydzień podesty dowozimy GRATIS!

Podesty wieżowe to sprzęt niezastąpiony na każdej budowie. Teraz w Ramirent podesty dostępne są w specjalnej promocyjnej ofercie. Przy wynajmie na minimum 7 dni roboczych wg cen katalogowych transport na terenie danego miasta GRATIS!


28.04.2009

Dłuższy wynajem narzędzi dla domu i ogrodu premiujemy upominkami Ramirent!

Zapraszamy do wzięcia udziału w wiosennej promocji wynajmu sprzętów w Wypożyczalniach narzędzi dla domu i ogrodu Ramirent w Poznaniu i Warszawie.


11.02.2009

Firma Ramirent S.A. ponownie Gazelą Biznesu

Po raz kolejny firma Ramirent S.A. osiągnęła status Gazeli Biznesu. Jest to dla nas tym większy sukces, iż z roku na rok osiągamy w rankingu Gazel coraz to wyższe pozycje w skali regionu jak i całego kraju. Tytuł ten daje obecnym i potencjalnym Klientom, jak również pracownikom i partnerom biznesowym ważną informację na temat sytuacji finansowej przedsiębiorstwa i prowadzonych przez niego praktyk...


Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej