Sprzęt budowlany

Sprzęt budowlany

Oferta sprzętu budowlanego Ramirent obejmuje szeroką gamę maszyn i urządzeń do wielu zastosowań budowlanych, także tych specjalistycznych. Dostępne są sprzęty o różnych parametrach technicznych, co pozwala na dobór odpowiedniego urządzenia do wymagań danej inwestycji. Sprzęt budowlany w Ramirent to wyłącznie najlepsze światowe marki, a przez to dostęp do najnowocześniejszych technologii.

Oferta Ramirent zawiera urządzenia do zagęszczania gruntu i asfaltu, urządzenia do prac ziemnych i transportu materiałów, urządzenia techniki bezpieczeństwa drogowego, urządzenia do prac betoniarskich i obróbki betonu, urządzenia do prac na wysokości, agregaty i maszty oświetleniowe, agregaty spawalnicze i spawarki, kompresory, agregaty i narzędzia hydrauliczne, elektronarzędzia, pompy, nagrzewnice i osuszacze, urządzenia do sprzątania oraz urządzenia do prac ogrodniczych.

Agregaty wody lodowej/ chillery

Agregaty wody lodowej to urządzenia klimatyzacyjne, w których czynnikiem roboczym jest woda lodowa.

Agregaty prądotwórcze, rozdzielnice, przedłużacze

Własne źródło energii elektrycznej o odpowiednio dużej mocy zapewni ciągłość i wydajność prac budowlanych.

Agregaty spawalnicze i spawarki

Niezawodne, bezpieczne i wydajne – dostępne u nas agregaty spawalnicze i spawarki o prądzie spawania od 140 do 280 A.

Akcesoria

Oferta Ramirent obejmuje wszelkie akcesoria, które niezbędne są do sprawnej obsługi wynajmowanych urządzeń.

Betoniarki

Ramirent dysponuje całą gamą sprzętów nieodzownych przy pracach betoniarskich na każdej budowie.

Drabiny

Dostęp do prac na niewielkich wysokościach umożliwią drabiny aluminiowe z oferty Ramirent.

Elektronarzędzia

Nowoczesne, niezawodne, renomowanych światowych firm, cenione przez profesjonalistów i w wyjątkowo dużym wyborze.

Frezarki

Oferujemy frezarki do betonu producentów Schwamborn i VON ARX o szerokościach roboczych 200-300 mm i głębokości frezowania od 2,5 do 10 mm.

Gilotyny i giętarki

Oferujemy giętarki i gilotyno-giętarki do prętów o średnicy 35 mm i mocy 2,2-3 kW, dzięki czemu możliwy jest dobór odpowiedniego urządzenia do konkretnych oczekiwań Klienta.

Koparki

W ofercie Ramirent koparki o pojemności łyżki: 0,58-0,93 m3 i maksymalnym zasięgu kopania do 9,8 metrów 

Koparko-ładowarki

W ofercie Ramirent znajdują się koparko-ładowarki o masie 8,5-8,6 t i mocy silnika 95-100 KM.

Kosze zsypowe

Do usuwania gruzu z pomieszczeń na różnych wysokościach niezastąpione okażą się kosze zsypowe dostępne w ofercie Ramirent, które zapewnią bezpieczną i komfortową pracę.

Listwy wibracyjne

W ofercie Ramirent znajdują się listwy wibracyjno-wygładzające o długości 2 metrów, jak również podwójne listwy wibracyjne o długości: 3,25-6,25 metra.

Ładowarki

W ofercie firmy Ramirent znajdują się ładowarki kołowe przegubowe, jak również ze sztywną ramą (4 koła skrętne), o masie 4,5-5,5 tony i zróżnicowanych pojemnościach łyżek, dzięki czemu możliwy jest dobór odpowiedniego urządzenia do konkretnych oczekiwań Klienta.

W trosce o jak najlepszą jakość oferowanych sprzętów dostawcami naszych ładowarek są wiodący na świecie producenci maszyn – firmy VOLVO i WACKER NEUSON.

Ładowarki teleskopowe

Ładowarki teleskopowe dzięki swojej konstrukcji i funkcjonalności znajdują swoje zastosowanie w branży budowlanej, przemysłowej, jak również w rolnictwie.

Maszty oświetleniowe

Maszty oświetleniowe o wysokości od 4 i 9,4 m i mocy od 3x500 do 6x2000 W, znajdą swoje zastosowanie podczas konstrukcji budowlanych oraz rodzaju eventów i koncertów.

Minikoparki

W ofercie firmy Ramirent znajdują się minikoparki gąsiennicowe o masie maksymalnej od 1,7 do 3,5 T.

Miniładowarki

Oferujemy miniładowarki o masie od 2,5 tony oraz dopasowane do nich dodatkowe elementy tj.: wiertnice glebowe, czy zamiatarki.

Młoty

Szeroka oferta młotów pneumatycznych i hydraulicznych o energii udaru od 15 do nawet 110 J zapewni sprawną i efektywną pracę na każdym placu budowy.

Myjki i zamiatarki

Dostępne w Ramirent myjki ciśnieniowe i przewoźne pozwolą zachować czystość terenów budowy, jak i innych urządzeń czy maszyn.

Nagrzewnice

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę urządzeń o mocy od 5 do 120 kW, umożliwiających ogrzewanie pomieszczeń oraz budynków gospodarczych i przemysłowych.

Odkurzacze

Bogata oferta odkurzaczy przemysłowych pozwoli na wybór najbardziej odpowiedniego sprzętu, które bez problemu zaprowadzi ład po zakończeniu prac.

Osuszacze

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę urządzeń umożliwiających osuszanie pomieszczeń oraz budynków gospodarczych i przemysłowych.

Piaskarki

Oferujemy piaskarki Accorn o dopuszczalnym ciśnieniu roboczym 1 Mpa i pojemności zbiornika ciśnieniowego 220 dm3.

Podesty wieżowe

Szeroka oferta podestów wieżowych obejmująca platformy o wymiarach 300x70 i 300x140 pozwoli na dobór odpowiedniej konstrukcji do indywidualnych wymagań.

Podpory i szalunki

W ofercie Ramirent znajdują się podpory o długości od 1,98 do 3,5 m. Dysponujemy podporami o dopuszczalnej nośności od 20 do 30 kN.

Pompy i igłofiltry

Wydajne, niezawodne i lekkie pompy zanurzalne oraz przeponowe pomogą szybko i efektywnie pozbyć się niepotrzebnej wody.

Przecinarki i piły

Oferujemy przecinarki jezdne do asfaltu i betonu o średnicy tarczy od 350 do 500 mm, przecinarki stolikowe (od 350 do 650 mm), piły stolikowe (900 mm) i piły hydrauliczne.

Sprężarki

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę sprężarek przewoźnych, które stanowią wysokowydajne źródło mobilnego zasilania terenu budowy w sprężone powietrze.

Szlifierki

Oferujemy szlifierki do betonu o szerokości roboczej 430 – 500 mm. Szlifierki do betonu dostarcza: Dynapac oraz Schwamborn.

Urządzenia do prac ogrodniczych

Oferujemy kosiarki, wykaszarki, glebogryzarki, świdry glebowe, które pozwolą na wszelkie prace związane z pielęgnacją ogrodu i parku.

Urządzenia techniki bezpieczeństwa drogowego

W naszej ofercie znajduje się wszystko, czego potrzeba, aby zapewnić bezpieczeństwo na drodze podczas remontu lub rozbudowy.

Walce

Szeroka oferta walców obejmująca maszyny o masie od 675 kg do ciężkiego sprzętu o masie ponad 15 ton pozwoli na dobór urządzenia do indywidualnych wymagań.

Wciągarki

W ofercie firmy Ramirent znajdują się wciągarki budowlano-towarowe pochyłe, wciągarki linowe i wciągarki do montażu rusztowań.

Wibratory i przetwornice częstotliwości

Posiadamy szeroką ofertę wibratorów obejmującą urządzenia o średnicy buławy od 25 do 60 mm.

Wozidła budowlane

W zależności od potrzeb oferujemy wozidła o ładowności od 1,5 do 2,5 t.

Wózki widłowe i paletowe

Dysponujemy wózkami widłowymi o ładowności do 2,5 tony i wysokości podnoszenia do 3,3 metra, których producentem jest Ausa.

Zacieraczki

W ofercie Ramirent znajdują się zacieraczki o średnicach roboczych od 600 do 1140 mm i zróżnicowanych parametrach technicznych.

Zagęszczarki

W ofercie Ramirent znajdują się urządzenia do zagęszczania gruntu o masie od 60 do 500 kg. Zagęszczarki dostarczają wiodący na świecie producenci maszyn: Dynapac i Belle.

Artykuły BHP - sprzedaż

Bezpieczeństwo na budowie jest kwestią priorytetową. Dlatego w ofercie Ramirent znajdziesz również wszelkie niezbędne środki ochrony indywidualnej.