Szkoła modułowa - przykład nowoczesnych rozwiązań kontenerowych Ramirent

16-05-2012

Ramirent to nie tylko wynajem sprzętu budowlanego. To przede wszystkim dynamiczne rozwiązania z zastosowaniem nowoczesnej floty maszynowej i uwzględnieniem wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy naszych specjalistów produktowych.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, z konsekwencją je realizując, od momentu przydzielenia zadania, aż do jego ukończenia. Często są to projekty nieszablonowe, tak jak w przypadku szkoły zaprojektowanej z kontenerów modułowych Ramirent.

1 czerwca br. nastąpiło uroczyste otwarcie nowo wybudowanej szkoły, która czasowo zastąpi tradycyjny budynek szkolny zniszczony ubiegłego roku przez wybuch gazu.

Dzieci i młodzież Gminnego Zespołu Szkół w Kazimierzu Dolnym otrzymały do dyspozycji 10 w pełni wyposażonych sal lekcyjnych, świetlice, toalety i szatnie. W tym samym budynku przewidziano również sekretariat i pokój nauczycielski. Do wybudowy zastosowano nowoczesne rozwiązania modułowe dostarczone przez firmę Ramirent. Szkoła skonstruowana została z 63 modułów o wysokości wewnętrznej: 3 m. Łączna powierzchnia szkoły to 951m2. Wszystkie materiały budowlane użyte do budowy szkoły odpowiadają atestom, aprobatom technicznym i spełniają wymagania wobec polskich norm dla tego typu budynków.

 Nie boimy się wyzwań. Już teraz powierz swój projekt najlepszym na rynku profesjonalistom w dziedzinie dynamicznych rozwiązań w zakresie wynajmu! Kontakt: kontenery@ramirent.pl

 

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej