OFERTA WSPÓŁPRACY DLA SERWISÓW MASZYN I URZĄDZEŃ

20-06-2013

OFERTA WSPÓŁPRACY DLA SERWISÓW MASZYN I URZĄDZEŃ

Firma Ramirent posiada największą flotę maszyn i urządzeń budowlanych pośród wypożyczalni w Polsce. Swoim Klientom oferujemy m.in. wynajem ciężkich maszyn budowlanych i drogowych, podnośników elektrycznych i spalinowych, podestów i wind, kompresorów, agregatów prądotwórczych o mocy od 2kW do 500kW, maszyn do zagęszczania, kompresorów śrubowych, elektronarzędzi, klimatyzatorów, urządzeń dla domu i ogrodu oraz  innych maszyn i urządzeń pomocnych na budowie, w domu i ogrodzie.

Aktualnie poszukujemy do współpracy firm świadczących usługi w zakresie stacjonarnego oraz mobilnego serwisowania maszyn i urządzeń znajdujących się w flocie Ramirent.

Jeżeli Twoja firma  nastawiona jest na ciągły rozwój i podnoszenie jakości usług serwisowych, posiada wysoko wykwalifikowanych serwisantów oraz profesjonalne zaplecze techniczne - APLIKUJ DO NAS!

Oczekujemy aplikacji tylko od doświadczonych serwisów potrafiących zapewnić obsługę serwisową maszyn i urządzeń na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie boisz się wyzwań i chciałbyś pracować z liderem na rynku wynajmu maszyn budowlanych w Polsce – ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY W CHARAKTERZE PODWYKONAWCY!


Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące warunków i zakresu współpracy dostępne są pod adresem e-mail:
sebastian.korczynski@ramirent.pl,
lub pod numerem telefonu +48 601 596 308.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej