W biznesie, w którym najważniejsza jest obsługa Klienta, ludzie są podstawą działania.

Sektor wynajmu sprzętu budowlanego sprowadza się do profesjonalnej obsługi Klienta. Jeśli Klienci nie otrzymają jej od nas, pójdą do konkurencji.
W dużym skrócie, jeśli nasi pracownicy nie są najlepsi, my nie będziemy najlepsi. Z tego też powodu bardzo poważnie podchodzi się w firmie Ramirent do rekrutacji, szkolenia i dalszego rozwoju najlepszych na rynku pracowników. Zapraszamy do obejrzenia naszych stron internetowych, na których przedstawiamy wszystko to, co tworzą nasi pracownicy. Nieustannie staramy się być preferowanym partnerem, z którym chcą współpracować Klienci oraz preferowanym pracodawcą dla aktualnych i potencjalnych pracowników. W dobie obecnej Klienci wciąż są zainteresowani solidnym uściskiem dłoni oraz pełnym zaufania spojrzeniem prosto w oczy zgodnie z zasadą partnerstwa. Poza tym chcą mieć ciągły dostęp do najnowszych technologii przy jednoczesnym utrzymaniu kosztów na możliwie niskim poziomie. My możemy to dla nich zrobić.

Dzisiejszy sektor wypożyczania sprzętu budowlanego nie jest tym, czym był w początkach rozwoju w Stanach Zjednoczonych, czy Skandynawii. Dziś jest to olbrzymi sektor całkowicie związany z najnowszymi technologiami, procesami i systemami.
Istnieją trzy główne filary, na których opiera się nowoczesna wypożyczalnia sprzętu budowlanego:

Po pierwsze: ludzie
Ludzie są powodem, dla którego Klienci wybierają współpracę z wypożyczalnią sprzętu budowlanego Ramirent po raz pierwszy oraz są głównym powodem, dla którego do niej powracają. W biznesie, w którym najważniejsza jest obsługa Klienta, to właśnie ludzie są podstawą działania.

Po drugie: wiedza i technologia
Gdzie jest sprzęt? Kiedy będzie na miejscu? Kiedy powinien mieć przegląd? Jakie są jego parametry? Do czego służy dane urządzenie? Tak jak w każdym innym sektorze wiedza jest kluczem sukcesu. Im więcej wiemy, tym lepiej możemy obsługiwać naszych Klientów i spełniać, a nawet wyprzedzać ich oczekiwania. Nasi Klienci są świadomi, iż pracownicy Ramirent taką wiedzę posiadają. To właśnie nasi pracownicy przekładają dostępną technologię na rozwiązywanie konkretnych problemów naszych Klientów.

Po trzecie: sprzęt budowlany

Jeśli nasi Klienci nie będą mogli polegać na sprzętach, które wynajmujemy, stracimy ich. Wartością dodaną, jaką oferujemy w wypożyczalniach Ramirent jest najszerszy asortyment, najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt czołowych producentów, czyste i zadbane urządzenia. Wszystko to w czasie i miejscu dogodnym dla Klienta.

Najlepsi ludzie. Najnowocześniejsze systemy informacyjne. Najnowsze urządzenia. Wszystkie te elementy tworzą unikatową kombinację usług i wsparcia, jakiej nie oferuje żadna konkurencyjna firma obecna na rynku. To właśnie to stawia Ramirent na czele.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej