Ramirent w Europie

Grupa Ramirent powstała w Finlandii i jest liderem wśród europejskich firm specjalizujących się w wynajmie sprzętu budowlanego i rusztowań na rynku w Północnej i Środkowej Europie. Firma z ponad 50cio letnią tradycją, od lat niezmiennie współuczestniczy w największych inwestycjach branży budowlanej i przemysłowej.

Dzięki najwyższej jakości oferowanych sprzętów i usług wypracowaliśmy sobie zaufanie i lojalność tysięcy Klientów w całej Europie, a międzynarodowa renoma marki Ramirent już od 10 lat znajduje swoje uznanie pośród inwestorów na Helsińskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Jako wiodąca firma w sektorze wynajmu współpracujemy z najlepszymi na świecie dostawcami sprzętu, gwarantującymi najwyższą jakość oferowanych przez nas maszyn i rusztowań.

Biznes firmy zbilansowany jest przez szerokie portfolio produktów oraz Klientów, jak również obecność na rynkach międzynarodowych.

Jako organizacja wyznaczająca trendy w biznesie, w którym najważniejszy jest Klient stawiamy na profesjonalizm naszych pracowników oraz najwyższe standardy obsługi naszych Kontrahentów.

Te wszystkie wartości zapewniają nam silną i stabilną czołową pozycję w branży wynajmu na europejskich rynkach, dzięki czemu Ramirent jest sprawdzonym i cenionym partnerem na budowach w całej Europie!

Grupa Ramirent w liczbach:

300 punktów obsługi Klienta w 9 państwach europejskich: w Finlandii, Norwegii, Szwecji, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Czechach, Słowacji oraz w Polsce

Ponad 50 lat tradycji (zał. w 1955)

10 lat obecności na Helsińskiej Giełdzie Papierów Wartościowych

Ponad 2 900 pracowników w całej Europie

Ponad 200 000 jednostek wynajmu najlepszych światowych dostawców

Ponad 150 000 usatysfakcjonowanych Klientów korzystających z naszych usług

 

Ramirent w Europie:

Ramirent Finlandia - Centrala

Ramirent Czechy

Ramirent Estonia

Ramirent Litwa

Ramirent Łotwa

Ramirent Norwegia

Ramirent Słowacja

Ramirent Szwecja

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej