Budowa terminala LNG Świnoujście


Inwestycja rozpoczęta w połowie 2011 roku, planowane zakończenie w czerwcu 2014. Budowa składa się z 2 części: lądowej oraz wodnej (Jetti Falochron). Firma Ramirent odpowiedzialna jest za kompleksowe dostarczanie wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń niezbędnych do prac realizowanych przez firmy podwykonawcze.

Dla firm zajmujących się doprowadzaniem trakcji elektrycznych dostarczamy m.in. rusztowania mobilne i podnośniki koszowe. W procesie prefabrykacji betonów oraz podczas budowy studni wykorzystywany jest cały nasz wachlarz niezbędnych urządzeń: od agregatów aż po ładowarki teleskopowe. Na zbiornikach, w których będzie znajdować się skroplony gaz dostarczamy podesty typu MSM Hek oraz Scanclimber 1300, które służą do iniekcji zbiorników, czyli wpuszczania betonu pod wysokim ciśnieniem. Na obwodzie zbiornika pracuje 8 tego typu urządzeń. Część morską zaopatrujemy w rusztowania przeznaczone do montażu gazociągów na odcinku 800mb oraz do montażu dźwigów rozładunkowych. 

Inwestycja w Świnoujściu jest doskonałym przykładem kompleksowości świadczonych usług przez firmę Ramirent. Let's solve it!

 

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej