Pomosty robocze

Jesteś zainteresowany wynajmem rusztowań?

Wypałnij formularz

Pomosty robocze

W pracach wykończeniowych, remontach, modernizacjach, budowach inwestycyjnych oraz przy renowacji zabytkowych stropów w muzeach, zamkach i kościołach, budowie sal kinowych (prace przy zakładaniu instalacji dźwiękochłonnych, nagłaśniających i klimatyzacyjnych w nowobudowanych multiplexach), pracach remontowych w przemyśle i energetyce – remoncie kotłów, bloków i absorberów, w przemyśle stoczniowym przy remontach i budowie jednostek pływających, platform wiertniczych – zarówno na pokładzie jak i pod pokładem, w przemyśle rozrywkowym – przy budowie tymczasowych podwyższeń i platform, jako nośne rusztowanie pod prace szalunkowe obiektów budowlanych i inżynierskich, i wiele, wiele innych- wszędzie tam rusztowania przestrzenne, modułowe są nieodzowne.

Właściwie trudno znaleźć sytuację, kiedy rusztowanie modułowe Allround nie pomogłoby i nie spełniłoby swojego zadania.

Pomosty robocze

System Allround pozwala na dopasowanie konstrukcji rusztowań do wymagań odnośnie wysokości, szerokości i długości. Dostępne długości rygli umożliwiają dopasowanie rozstawów stojaków pionowych odpowiednio do obciążeń i geometrii ustroju.

Pomosty robocze

Montaż odbywa się podobnie jak rusztowań wieżowych. Szczególną uwagę należy zwrócić na usztywnienie całej konstrukcji we wszystkich kierunkach.
Platformy robocze stanowią bezpieczne miejsce prowadzenia robót oraz składowania materiału, należy jednak tutaj przestrzegać bezwzględnie obciążeń dopuszczalnych podanych w protokole pomontażowym, na podstawie warunków ujętych w dopuszczeniu, dokumentacji technicznej i obliczeń statycznych.

Pomosty robocze

Ponadto ekonomicznym rozwiązaniem jest wygospodarowanie obszaru pod platformą roboczą, który jest dostępny i bezpieczny, gdyż jest chroniony przez systemowe podesty i szczelne osłony. Dopuszcza się wtedy pracę lub przebywanie pod rusztowaniami (np. w kościołach, na halach produkcyjnych i in.).

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej