Trybuny, estrady, ołtarze

Jesteś zainteresowany wynajmem rusztowań?

Wypałnij formularz

Trybuny, estrady, ołtarze

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na profesjonalnie zorganizowaną rozrywkę, również w temacie rusztowań znaleziono równoprawnego partnera. Dzięki rusztowaniom modułowym teren, np. rynku wielkiego miasta, hali przemysłowej lub dużego skweru parkowego, zamienia się w salę koncertową lub obiekt sportowy ze sceną lub skocznią i trybunami. Dla organizatorów imprez najważniejsze jest, aby wpasować projekt i realizację w koncepcję imprezy, zbudować zamierzoną scenografię sceniczną ale też wybudować podwyższoną konstrukcję trybun aby widzowie mogli śledzić przebieg widowiska lub imprezy sportowej.

Z elementów systemu modułowego Allround montowane są estrady,ołtarze, skocznie, konstrukcje trybun i same trybuny. Jest to niezawodny system do wykonania tymczasowej konstrukcji. Jej szybki montaż i demontaż pozwala na organizowanie cyklicznych imprez w różnych miejscach.

Trybuny, estrady, ołtarze Trybuny, estrady, ołtarze Trybuny, estrady, ołtarze

Trybuny, estrady, ołtarze

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej