Sprzęt budowlany

Sprzęt budowlany

Oferta sprzętu budowlanego Ramirent obejmuje szeroką gamę maszyn i urządzeń do wielu zastosowań budowlanych, także tych specjalistycznych. Dostępne są sprzęty o różnych parametrach technicznych, co pozwala na dobór odpowiedniego urządzenia do wymagań danej inwestycji. Sprzęt budowlany w Ramirent to wyłącznie najlepsze światowe marki, a przez to dostęp do najnowocześniejszych technologii.

Oferta Ramirent zawiera urządzenia do zagęszczania gruntu i asfaltu, urządzenia do prac ziemnych i transportu materiałów, urządzenia techniki bezpieczeństwa drogowego, urządzenia do prac betoniarskich i obróbki betonu, urządzenia do prac na wysokości, agregaty i maszty oświetleniowe, agregaty spawalnicze i spawarki, kompresory, agregaty i narzędzia hydrauliczne, elektronarzędzia, pompy, nagrzewnice i osuszacze, urządzenia do sprzątania oraz urządzenia do prac ogrodniczych.

Urządzenia do prac domowych: strugarki, podnośniki | Ramirent

Urządzenia do prac domowych: strugarki, podnośniki | Ramirent

Ramirent oferuje szereg urządzeń do prac domowych na wynajem. Posiadamy strugarki, podnośniki, wyrzynarki elektryczne, kamery inspekcyjne i wykrywacze metalu.

Urządzenia dla kolejnictwa

Urządzenia dla kolejnictwa

Oferujemy profesjonalny sprzęt niezbedny do wszelkich prac związanych z kolejnictwem. W naszej ofercie znajdują się sprzęty renomowanych producentów: Robel, AIR TEC oraz Atlas Copco.

Agregaty prądotwórcze, rozdzielnice, przedłużacze

Agregaty prądotwórcze, rozdzielnice, przedłużacze

Własne źródło energii elektrycznej o odpowiednio dużej mocy zapewni ciągłość i wydajność prac budowlanych.

Agregaty spawalnicze i spawarki

Agregaty spawalnicze i spawarki

Niezawodne, bezpieczne i wydajne – dostępne u nas agregaty spawalnicze i spawarki o prądzie spawania od 140 do 280 A.

Akcesoria

Akcesoria

Oferta Ramirent obejmuje wszelkie akcesoria, które niezbędne są do sprawnej obsługi wynajmowanych urządzeń.

Betoniarki

Betoniarki

Ramirent dysponuje całą gamą sprzętów nieodzownych przy pracach betoniarskich na każdej budowie.

Drabiny

Drabiny

Dostęp do prac na niewielkich wysokościach umożliwią drabiny aluminiowe z oferty Ramirent.

Elektronarzędzia

Elektronarzędzia

Nowoczesne, niezawodne, renomowanych światowych firm, cenione przez profesjonalistów i w wyjątkowo dużym wyborze.

Frezarki

Frezarki

Oferujemy frezarki do betonu producentów Schwamborn i VON ARX o szerokościach roboczych 200-300 mm i głębokości frezowania od 2,5 do 10 mm.

Gilotyny i giętarki

Gilotyny i giętarki

Oferujemy giętarki i gilotyno-giętarki do prętów o średnicy 35 mm i mocy 2,2-3 kW, dzięki czemu możliwy jest dobór odpowiedniego urządzenia do konkretnych oczekiwań Klienta.

Koparko-ładowarki

Koparko-ładowarki

W ofercie Ramirent znajdują się koparko-ładowarki o masie 8,5-8,6 t i mocy silnika 95-100 KM.

Kosze zsypowe

Kosze zsypowe

Do usuwania gruzu z pomieszczeń na różnych wysokościach niezastąpione okażą się kosze zsypowe dostępne w ofercie Ramirent, które zapewnią bezpieczną i komfortową pracę.

Listwy wibracyjne

Listwy wibracyjne

W ofercie Ramirent znajdują się listwy wibracyjno-wygładzające o długości 2 metrów, jak również podwójne listwy wibracyjne o długości: 3,25-6,25 metra.

Ładowarki

Ładowarki

W ofercie firmy Ramirent znajdują się ładowarki kołowe przegubowe, jak również ze sztywną ramą (4 koła skrętne), o masie 4,5-5,5 tony i zróżnicowanych pojemnościach łyżek, dzięki czemu możliwy jest dobór odpowiedniego urządzenia do konkretnych oczekiwań Klienta.

Ładowarki teleskopowe

Ładowarki teleskopowe

Ładowarki teleskopowe dzięki swojej konstrukcji i funkcjonalności znajdują swoje zastosowanie w branży budowlanej, przemysłowej, jak również w rolnictwie.

Maszty oświetleniowe

Maszty oświetleniowe

Maszty oświetleniowe o wysokości od 4 i 9,4 m i mocy od 3x500 do 6x2000 W, znajdą swoje zastosowanie podczas konstrukcji budowlanych oraz rodzaju eventów i koncertów.

Minikoparki

Minikoparki

W ofercie firmy Ramirent znajdują się minikoparki gąsiennicowe o masie maksymalnej od 1,7 do 3,5 T.

Miniładowarki

Miniładowarki

Oferujemy miniładowarki o masie od 2,5 tony oraz dopasowane do nich dodatkowe elementy tj.: wiertnice glebowe, czy zamiatarki.

Młoty

Młoty

Szeroka oferta młotów pneumatycznych i hydraulicznych o energii udaru od 15 do nawet 110 J zapewni sprawną i efektywną pracę na każdym placu budowy.

Myjki

Myjki

Dostępne w Ramirent myjki ciśnieniowe i przewoźne pozwolą zachować czystość terenów budowy, jak i innych urządzeń czy maszyn.

Nagrzewnice

Nagrzewnice

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę urządzeń o mocy od 5 do 120 kW, umożliwiających ogrzewanie pomieszczeń oraz budynków gospodarczych i przemysłowych.

Lasery i niwelatory

Lasery i niwelatory

Niezastąpione narzędzia do wyznaczania płaszczyzn poziomych podczas prac niwelacyjnych na budowie. Dostępne wraz ze statywami i innymi akcesoriami.

Odkurzacze

Odkurzacze

Bogata oferta odkurzaczy przemysłowych pozwoli na wybór najbardziej odpowiedniego sprzętu, które bez problemu zaprowadzi ład po zakończeniu prac.

Osuszacze

Osuszacze

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę urządzeń umożliwiających osuszanie pomieszczeń oraz budynków gospodarczych i przemysłowych.

Piaskarki

Piaskarki

Oferujemy piaskarki Accorn o dopuszczalnym ciśnieniu roboczym 1 Mpa i pojemności zbiornika ciśnieniowego 220 dm3.

Podesty wieżowe

Podesty wieżowe

Szeroka oferta podestów wieżowych obejmująca platformy o wymiarach 300x70 i 300x140 pozwoli na dobór odpowiedniej konstrukcji do indywidualnych wymagań.

Podpory i szalunki

Podpory i szalunki

W ofercie Ramirent znajdują się podpory o długości od 1,98 do 3,5 m. Dysponujemy podporami o dopuszczalnej nośności od 20 do 30 kN.

Przecinarki i piły

Przecinarki i piły

Oferujemy przecinarki jezdne do asfaltu i betonu o średnicy tarczy od 350 do 500 mm, przecinarki stolikowe (od 350 do 650 mm), piły stolikowe (900 mm) i piły hydrauliczne.

Przyczepy bagażowe

Przyczepy bagażowe

Dostępne w naszej ofercie przyczepy jedno- i dwuosiowe o załadunku od 750 do 3500 kg dają pełnię możliwości na budowie i nie tylko.

Sprężarki i narzędzia pneumatyczne

Sprężarki i narzędzia pneumatyczne

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę sprężarek przewoźnych, które stanowią wysokowydajne źródło mobilnego zasilania terenu budowy w sprężone powietrze.

Szlifierki

Szlifierki

Oferujemy szlifierki do betonu o szerokości roboczej 430 – 500 mm. Szlifierki do betonu dostarcza: Dynapac oraz Schwamborn.

Urządzenia do prac ogrodniczych

Urządzenia do prac ogrodniczych

Oferujemy kosiarki, wykaszarki, glebogryzarki, świdry glebowe, które pozwolą na wszelkie prace związane z pielęgnacją ogrodu i parku.

Urządzenia techniki bezpieczeństwa drogowego

Urządzenia techniki bezpieczeństwa drogowego

W naszej ofercie znajduje się wszystko, czego potrzeba, aby zapewnić bezpieczeństwo na drodze podczas remontu lub rozbudowy.

Walce

Walce

Szeroka oferta walców obejmująca maszyny o masie od 675 kg do ciężkiego sprzętu o masie ponad 15 ton pozwoli na dobór urządzenia do indywidualnych wymagań.

Wciągarki

Wciągarki

W ofercie firmy Ramirent znajdują się wciągarki budowlano-towarowe pochyłe, wciągarki linowe i wciągarki do montażu rusztowań.

Wibratory i przetwornice częstotliwości

Wibratory i przetwornice częstotliwości

Posiadamy szeroką ofertę wibratorów obejmującą urządzenia o średnicy buławy od 25 do 60 mm.

Wozidła budowlane

Wozidła budowlane

W zależności od potrzeb oferujemy wozidła o ładowności od 1,5 do 2,5 t.

Wózki widłowe i paletowe

Wózki widłowe i paletowe

Dysponujemy wózkami widłowymi o ładowności do 2,5 tony i wysokości podnoszenia do 3,3 metra, których producentem jest Ausa.

Zacieraczki

Zacieraczki

W ofercie Ramirent znajdują się zacieraczki o średnicach roboczych od 600 do 1140 mm i zróżnicowanych parametrach technicznych.

Zagęszczarki i ubijaki

Zagęszczarki i ubijaki

W ofercie Ramirent znajdują się urządzenia do zagęszczania gruntu o masie od 60 do 500 kg. Zagęszczarki dostarczają wiodący na świecie producenci maszyn: Dynapac i Belle.

Artykuły BHP - sprzedaż

Artykuły BHP - sprzedaż

Bezpieczeństwo na budowie jest kwestią priorytetową. Dlatego w ofercie Ramirent znajdziesz również wszelkie niezbędne środki ochrony indywidualnej.

Pompy

Pompy

Wydajne, niezawodne i lekkie pompy zanurzalne oraz przeponowe pomogą szybko i efektywnie pozbyć się niepotrzebnej wody.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej