Elektronarzędzia

Nowoczesne, niezawodne, renomowanych światowych firm, cenione przez profesjonalistów i w wyjątkowo dużym wyborze: od wkrętarek, przez wyrzynarki, szlifierki kątowe, bruzdownice, młotowiertarki, po szlifierki kątowe i zgrzewarki. Zastosowanie elektronarzędzi z naszej oferty gwarantuje sprawne, bezawaryjne i komfortowe prace w każdych warunkach!

Bruzdownice

Bruzdownice

Wykonywanie wgłębień w murach pod kable i rury umożliwią bruzdownice z oferty Ramirent. Ułatwią one wykuwanie szczelin o ustalonej wymiarach.

Młotowiertarki i młoty

Młotowiertarki i młoty

Narzędziami, które sprawdzą się przy wykonywaniu takich prac, jak kucie w betonie oraz precyzyjne wiercenie otworów zarówno w drewnie jak i w metalu okażą się młotowiertarki.

Pilarki i piły

Pilarki i piły

W ofercie Ramirent znajdują się profesjonalne pilarki ręczne o średnicy tarcz od 160 do 235 mm oraz pilarki budowlane o średnicy tarcz do 450 mm.

Szlifierki kątowe

Szlifierki kątowe

Nowoczesne, niezawodne, renomowanych światowych firm, cenione przez profesjonalistów i w wyjątkowo dużym wyborze.

Szlifierki i cykliniarki

Szlifierki i cykliniarki

W ofercie Ramirent znajdują się urządzenia, które dają idealne efekty podczas profesjonalnych prac poleskich i szlifierskich.

Wiertnice

Wiertnice

W ofercie Ramirent znajdują się profesjonalne wiertnice o mocy 2,6 kW i dostępnym zakresie średnic wiercenia od 25 do 400 mm.

Wkrętarki

Wkrętarki

Podczas takich prac, jak montaż okien, montaż mebli czy przykręcanie płyt, nieodzowne do wykonania precyzyjnych połączeń śrubowych okażą się wkrętarki Hitachi.

Zakrętarki

Zakrętarki

Precyzyjne wiercenie w drewnie i w metalu zapewnią zakrętarki akumularowe i udarowe z oferty Ramirent.

Narzędzia dla hydraulików

Narzędzia dla hydraulików

W ofercie Ramirent znajdują się również elektronarzędzia przeznaczone do specjalistycznych prac hydraulicznych.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej