Podesty i dźwigi

Podesty i dźwigi

Grupa Ramirent jest specjalistą w zakresie technik dostępu do prac na wysokości, niezbędnych przy realizacji wszelkich prac budowlanych oraz remontowych. Oferta firmy obejmuje wynajem m.in. urządzeń do transportu pionowego, takich jak: podesty robocze i transportowe oraz dźwigi osobowe i towarowe.

Podesty wiszące

Podesty wiszące

Podesty wiszące mają zastosowanie przy pracach elewacyjnych takich jak malowanie, czyszczenie, szpachlowanie, oklejanie oraz działania inspekcyjno kontrolne.

Podesty jednomasztowe

Podesty jednomasztowe

Podesty jednomasztowe dostępne w ofercie Ramirent wykorzystywane są do prac murarsko-tynkarskich i różnego rodzaju robót elewacyjnych.

Podesty dwumasztowe

Podesty dwumasztowe

Podesty dwumasztowe wykorzystywane są do prac dociepleniowych oraz elewacyjnych głównie przy montażu fasad kamiennych, szklanych i aluminiowych.

Podesty towarowe

Podesty towarowe

Podesty towarowe wykorzystywane są do transportu materiałów na małych i średnich budowach. Urządzenia te poruszają się po jednym aluminiowym maszcie.

Podesty towarowo-osobowe

Podesty towarowo-osobowe

Podesty towarowo-osobowe dostępne w ofercie Ramirent wykorzystywane są do transportu materiałów i ludzi na małych i średnich budowach.

Dźwigi towarowo-osobowe

Dźwigi towarowo-osobowe

Dźwigi towarowo-osobowe to urządzenie wykorzystywane głownie na budynkach o większej wysokości, o udźwigu od 1000 kg do 2 x 2000 kg.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej