<< poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 następna >>

05.08.2015

Nowość w ofercie: agregaty SDMO R550C3 z łatwą synchronizacją do 1000 kVA

Główne zalety urządzenia:

  • Możliwość prostej i bezproblemowej synchronizacji. Można uzyskać 1000 kVA wciskając jeden przycisk
  • Zbiornik paliwa o pojemności 1460 l
  • Spełniają najnowsze i najbardziej restrykcyjne normy dotyczące emisji spalin STAGE 3A
  • Beziskrowy wydech spalin, dzięki któremu może pracować w środowiskach łatwopalnych i narażonych na samozapłon (kopalnie, fabryki, lakiernie i in.)
  • Cicha praca: 68 dB z 7 m
  • Oprócz szynoprzewodów posiada w standardzie gniazdo 230 V 16A, 400 V 16A

01.08.2015

Zmiana lokalizacji oddziału Płock

Uprzejmie informujemy, iż zmianie uległa lokalizacja naszego oddziału w Płocku.

Nowe dane adresowe publikujemy poniżej:

Ul. Kostrogaj 9D
09-400 Płock

tel. 24 38 71 407 
Fax 24 38 73 380
tel. kom. +48 607 450 279
plock@ramirent.pl


07.07.2015

Powołanie Polskiego Stowarzyszenia Branży Wynajmu

Informujemy, iż dnia 16. czerwca w Warszawie powołano Polskie Stowarzyszenie Branży Wynajmu.

Jako czołowy przedstawiciel tej branży i największa sieć wypożyczalni w Polsce dążymy do wyznaczania najlepszych standardów i budowania kultury wynajmu w Polsce. Z tego też względu, już w 2014, wspólnie z European Rental Association (ERA) zainicjowaliśmy działania mające na celu utworzenie Stowarzyszenia dla podmiotów działających na terenie naszego kraju. Do Polskiego Stowarzyszenia Branży Wynajmu przystąpiło 16 największych firm dostarczających sprzęt i rozwiązania, głównie dla sektora budowlanego.


29.05.2015

Pracuj efektywniej: przepychane podnośniki montażowe PUSH PRO teraz z rabatem 20%!

Podesty Pop-up stanowią innowacyjne rozwiązanie podczas prac wykończeniowych, wewnętrznych, gdzie niezbędny jest szybki dostęp do niedużych wysokości.

Dane techniczne oraz  Najistotniejsze korzyści z zastosowania w rozwinięciu...


25.05.2015

Dni Innowacji Hilti we współpracy z Ramirent!

Dni Innowacji to seria specjalnych spotkań dla profesjonalistów, które odbywają się w wybranych sklepach Hilti Center. Ramirent jako partner wspiera wydarzenie organizowane w Krakowie.

W trakcie Dni Innowacji każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Wyjątkowe pokazy, nowości rynkowe, testy urządzeń, szkolenia, konkurs z nagrodami - to tylko niektóre z atrakcji, jakie Hilti i Ramirent przygotowali dla gości Dni Innowacji!


31.03.2015

Współpraca z firmą DOKA - poszerzamy portfolio produktowe dla jeszcze większej wygody naszych Klientów!

Z przyjemnością informujemy, że dnia 01.02.2015 podpisana została umowa o współpracy z firmą Doka Polska Sp. z o.o.

Firma Doka Polska Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 1993 r. i jest częścią austriackiego koncernu specjalizującego się w technice deskowań. Celem współpracy pomiędzy Ramirent i Doka jest poszerzenie palety produktów i usług, które oferują obie firmy.


30.03.2015

Uczymy bezpiecznej pracy na podnośnikach - Budma 2015

10 marca 2015 r. na terenie MTP w Poznaniu odbyła się konferencja z cyklu "Bezpieczeństwo pracy w budownictwie. Tematem tegorocznego spotkania były prace montażowe. Seminarium odbyło się w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2015, a jego organizatorami byli: Państwowa Inspekcja Pracy, Polska Izba Gospodarcza Rusztowań, Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.


17.03.2015

Wiosenna odwilż cenowa: oferta specjalna na zagęszczarki z oferty Ramirent

Tylko teraz zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty cenowej na wszystkie zagęszczarki. Do Państwa dyspozycji dajemy pełną gamę urządzeń do zagęszczania: od zagęszczarek jednokierunkowych 60 kg po nawrotne 500 kg. Wiosną ceny niższe nawet o 40%! Sprzęt objęty promocją oznaczony jest znaczkiem:


01.02.2015

JUŻ TERAZ WIELKI POWRÓT AKCJI: Sprzęt na weekend za darmo!

Powraca jedna z najpopularniejszych akcji specjalnych Ramirent: Sprzęt na weekend za darmo! Już teraz wypożycz urządzenia dla domu i ogrodu i korzystaj z wyjątkowych warunków cenowych!


15.01.2015

Osuszaj i grzej za połowę mniej! Pakiety promocyjne na sprzęt do osuszania i ogrzewania

Pora ruszyć z pracami pełną parą! Już teraz działaj ze zdwojoną siłą i korzystaj z naszych pakietów promocyjnych na sprzęt do osuszania i ogrzewania. Wynajmij jeden z naszych osuszaczy, a nagrzewnicę do kompletu otrzymasz za połowę ceny!


01.01.2015

OFERTA WSPÓŁPRACY DLA FIRM ŚWIADCZĄCYCH USŁUGI NAPRAW ORAZ MONTAŻU KONTENERÓW I KLIMATYZATORÓW

Firma Ramirent jest dostawcą dynamicznych rozwiązań w zakresie kreowania przestrzeni oferując cała gamę kontenerów różnych typów. W naszej ofercie dostępne są kontenery socjalne, biurowe, magazynowe, sanitarne oraz kontenery modułowe konfigurowane według potrzeb danego projektu i zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Ramirent jest w stanie dostarczyć i zrealizować całe zaplecze biurowe, socjalne, magazynowe, czy obiekt modułowy, a także wyposażyć go w niezbędne usługi komplementarne i ogrodzenia. 


21.11.2014

Park maszynowy bez inwestycji? Wybierz Ramirent i przekonaj się, jak wiele może zyskać Twoja firma!

Pomyśl o outsourcingu

Od przedsiębiorstw oczekuje się coraz więcej: efektywności, terminowości, wykorzystania nowoczesnych technologii, ścisłej specjalizacji lub wręcz przeciwnie - kompleksowości usług. Aby sprostać rosnącym wymaganiom, potrzebny jest specjalistyczny, a przez to drogi sprzęt. Jego zakup okazuje się często kłopotliwy - nie dość, że wiąże się ze znaczną inwestycją, to pociąga za sobą m.in. koszty utrzymania. Sposobem na rozwiązanie takich problemów jest wynajem potrzebnego sprzętu od firmy zewnętrznej. Ramirent jest sprawdzonym przez tysiące partnerem do długofalowej współpracy.

 


<< poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 następna >>
Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej