Najwięcej oddziałów w całej Polsce !

22-04-2008

Od początku roku 2008 Ramirent poszerzył swoją sieć o 11 nowych oddziałów wypożyczalni sprzętu budowlanego. W rezultacie na dzień dzisiejszy firma posiada już 42 punkty obsługi klienta w całym kraju, co daje najlepszy wynik na naszym rynku. Nowe oddziały powstały w: Zielonej Górze, Koszalinie, Kaliszu, Warszawie, Białymstoku, Radomiu, Olsztynie, Słupsku, Bielsko-Białej, Częstochowie i w Rzeszowie. Łatwiejszy dostęp do usług firmy przekłada się na większą wygodę dla naszych Klientów. Firma Ramirent jako lider na polskim rynku posiada największą liczbę oddziałów oraz najszerszy asortyment wśród firm zajmujących się wynajmem sprzętu budowlanego. Doświadczenie firmy od 1955 roku w obsłudze najbardziej prestiżowych inwestycji w Europie wpływa na jakość oferowanych przez nas usług zarówno w kwestii nowoczesności sprzętu, jego serwisu, dostawy na miejsce i na czas, jak i w zakresie doradztwa technicznego. Wszystkie te atuty sprawiają, że Ramirent jest najkorzystniejszym partnerem na budowie umożliwiającym poprawienie organizacji pracy oraz kontroli kosztów swoim Klientom.

Najwięcej oddziałów w całej Polsce !

Najwięcej oddziałów w całej Polsce !Najwięcej oddziałów w całej Polsce !Najwięcej oddziałów w całej Polsce !Najwięcej oddziałów w całej Polsce !Najwięcej oddziałów w całej Polsce !
Najwięcej oddziałów w całej Polsce !Najwięcej oddziałów w całej Polsce !Najwięcej oddziałów w całej Polsce !

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej