Nowe cenniki maszyn i urządzeń z oferty Ramirent

03-01-2011

Z dniem 01 stycznia 2011 zmianie ulegają ustawowo obowiązujące w Polsce stawki podatku VAT. Podstawowa stawka VAT wzrośnie z 22% do 23%, stawka 7% zostanie podniesiona do 8%, a stawka 3% do 5%. Wraz z nowym rokiem wprowadzone zostaną w firmie Ramirent również zmiany w obszarze systemu operacyjnego.

W związku z powyższym postanowiliśmy wprowadzić nowy cennik na usługi świadczone przez Ramirent S.A. wcześniej niż wiosną danego roku (jak odbywało się to w latach ubiegłych). Informujemy, że w roku 2011 nowy cennik obowiązywał będzie już od 03.01.2011.

We wszystkich oddziałach oraz u przedstawicieli handlowych z ramienia Ramirent S.A. dostępne będą zaktualizowane o nowe ceny katalogi „Sprzęt Budowlany” oraz „Podnośniki”.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do naszych oddziałów oraz do kontaktu z naszymi przedstawicielami na terenie całego kraju.

Korzystając z okazji wszystkim Państwu składamy najserdeczniejsze życzenia noworoczne - pomyślnej realizacji wszelkich planów oraz wielu wspólnych sukcesów w 2011 roku!

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej