Ramirent prezentuje nową melodię i film animowany

12-06-2011

 Ramirent prezentuje nową melodię i film animowany

W dniu dzisiejszym firma Ramirent zaprezentowała nową melodię „Let’s solve it” w animowanym filmie, gdzie Ramik przedstawia korzyści z wynajmu.

„W Dziale Marketingu na poziomie Grupy nasza praca koncentruje się na doskonaleniu wszystkich kanałów i wykorzystywaniu szans na dotarcie z naszą marką do Klienta. Stworzyliśmy silny obraz marki oraz identyfikację wizualną, zarówno w materiałach drukowanych, jak i poprzez stronę internetową, a także środowisko pracy tak jak na przykład nowe wizualizacje oddziałów. Teraz czas na nowe brzmienie i animację”, komentuje Franciska Janzon, Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej.

 „Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich do zapoznania się z melodią Let’s solve it, która wyróżni nas od naszych konkurentów oraz wzmocni obraz przyjaznego, otwartego charakteru marki Ramirent na naszych rynkach. To nowatorski i ciekawy sposób, aby dotrzeć do nowych Klientów oraz innych partnerów biznesowych.”

Nowa melodia Ramirent dystrybuowana jest poprzez film animowany, w którym Ramik prezentuje kluczowe finansowe i praktyczne korzyści wynikające z wynajmu w Ramirent oraz sposób, w jaki upraszczamy biznes naszych Klientów. 

Ramirent prezentuje nową melodię i film animowany

Wszyscy znają Ramika. Jest on prawdopodobnie najbardziej rozpoznawaną postacią w Ramirent. Teraz możemy zobaczyć go w akcji, jako głównego bohatera filmu animowanego. Pomysł posłużenia się Ramikiem jako naszym animowanym reprezentantem zrodził się z chęci przedstawienia korzyści z wynajmu oraz naszego proaktywnego nastawienia w najbardziej kreatywny, zabawny i rozrywkowy sposób.

 „Dla naszej firmy Ramik zawsze był odzwierciedleniem naszych wartości: Otwartości, Postępu i Zaangażowania. Zostało to jeszcze mocnej wyrażone poprzez Ramika w akcji filmu animowanego, komunikującego nasze nastawienie na rozwiązywanie problemów”, wyjaśnia Franciska Janzon.

 „To nowy sposób wyrazu dla marki Ramirent, która zdecydowanie wyróżnia się pośród innych firm z branży, biorąc pod uwagę język marketingowy oraz to, w jaki sposób przejawia dynamizm platformy marki."

 Oglądaj, odtwarzaj i pobieraj

Obejrzyj animowany film i wciągnij się w nową melodię Let’s solve it poprzez naszą stronę na facebooku oraz stronę korporacyjną. Tutaj możesz również pobrać dzwonki Ramirent na Twoją komórkę:

http://www.ramirent.com/lets-solve-it/

 

 

 

 

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej