Ramirent Gazelą Biznesu

10-04-2008

Dnia 09.04.2008 r. w Teatrze Współczesnym w Szczecinie Ramirent odebrał dyplom Gazeli Biznesu.
Dnia 10.12.2007 r. na łamach magazynu Puls Biznesu zostały ogłoszone wyniki w konkursie „Gazele Biznesu 2007 r.”. Jedną z firm, która trafiła do tego zaszczytnego grona jest Ramirent S.A. Dlaczego zaszczytnego? Po pierwsze dlatego, że nie każda firma może zostać „Gazelą”.

Wpierw trzeba spełnić następujące kryteria:
- firma rozpoczęła działalność przed rokiem 2004 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś;
- w latach 2004-06 ani razu nie odnotowała straty;
- w roku 2004 osiągnęła wartość sprzedaży nie mniejszą niż 3 mln zł i nie większą niż 200 mln zł;
- w latach 2004-06 z roku na rok odnotowywała przyrost sprzedaży;
- przynajmniej od roku 2004 publikuje swoje wyniki finansowe w Monitorze Polskim B lub udostępniła informacje na ich temat firmie Coface Poland lub redakcji "Pulsu Biznesu".

O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech kolejnych lat. Trzeba podkreślić, że małej firmie jest dużo łatwiej zwiększyć obroty. Ramirent uzyskał świetny wynik 214 % przyrostu przychodów w stosunku do 2006 r., co dało 25 miejsce w regionie (województwo zachodniopomorskie) i 456 w Polsce.
Czy warto być „Gazelą”? Oczywiście, że tak. Tytuł ten daje obecnym i potencjalnym Klientom ważną informację na temat sytuacji finansowej przedsiębiorstwa i prowadzonych przez niego praktyk. Laureaci to firmy solidne i przejrzyste, nie mające zobowiązań wobec kontrahentów, urzędu skarbowego czy ZUS. Jednym słowem to firmy godne zaufania.

Ramirent Gazelą Biznesu

Ramirent Gazelą BiznesuRamirent Gazelą BiznesuRamirent Gazelą Biznesu

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej