Park maszynowy bez inwestycji? Wybierz Ramirent i przekonaj się, jak wiele może zyskać Twoja firma!

21-11-2014

Pomyśl
o outsourcingu

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż nasi konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili;
powinniśmy zatrudnić do wykonania rej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej.
Henry Ford

Co to jest outsourcing?

Istotą outsourcingu jest przekazanie zadań, funkcji, projektów i procesów do realizacji firmie zewnętrznej. Outsourcing jest działaniem długoterminowym i tworzy zupełnie nowy rodzaj więzi pomiędzy firmami. Nie jest to relacja dostawca-odbiorca, lecz układ partnerski, w którym obie strony mają wygrać.

Dlaczego warto rozważyć outsourcing i co proponuje w tym zakresie Ramirent?

Od przedsiębiorstw oczekuje się coraz więcej: efektywności, terminowości, wykorzystania nowoczesnych technologii, ścisłej specjalizacji lub wręcz przeciwnie - kompleksowości usług. Aby sprostać rosnącym wymaganiom, potrzebny jest specjalistyczny, a przez to drogi sprzęt. Jego zakup okazuje się często kłopotliwy - nie dość, że wiąże się ze znaczną inwestycją, to pociąga za sobą m.in. koszty utrzymania. Sposobem na rozwiązanie takich problemów jest wynajem potrzebnego sprzętu od firmy zewnętrznej. Ramirent jest sprawdzonym przez tysiące partnerem do długofalowej współpracy.

Korzyści - jest ich wiele, a może być tylko więcej!

Główne korzyści, jakie niesie ze sobą wynajem sprzętu prezentujemy poniżej. W proponowanych przez nas rozwiązaniach outsourcingowych najważniejsza jest satysfakcja Klienta. Jeśli zdecydujesz się na długoterminowy wynajem flotowy i kompleksową obsługę ze strony Ramirent, zaproponujemy Ci szczególnie korzystne warunki umowy. Im szerszy będzie zakres naszej współpracy, tym bardziej będzie ona dla Ciebie opłacalna.

Zalety współpracy
z Ramirent

Bez inwestycji i strat

Wynajem sprzętu jest rozwiązaniem zdecydowanie korzystniejszym niż zakup i utrzymanie własnej floty maszynowej. Co więcej, pozwala uniknąć efekty dewaluacji wartości urządzeń i eliminuje problemy związane ze zbyciem używanego sprzętu. Wynajem to zatem oszczędność czasu i środków.

Szeroka oferta, najwyższa jakość

W ofercie Ramirent znajdziesz każdy potrzebny Ci sprzęt: od ciężkiego sprzętu, telehandlerów, podnośników, kontenerów, rusztowań i wind, aż po drobne akcesoria i specjalistyczne narzędzia. Dzięki temu będziesz mógł racjonalnie dobierać profesjonalny sprzęt do określonych zadań. Posiadamy wyłącznie nowoczesne maszyny renomowanych producentów, zapewniające efektywną i szybką pracę.

Finansowy i organizacyjny komfort

Wynajem pozwala uprościć przetargi i fakturowanie, zostawiające tylko jeden koszt - wynajmu. Wystawiamy jedną, zbiorczą fakturę miesięcznie.
Brak pierwszej wpłaty, konieczności wykupu używanych urządzeń oraz stałe zryczałtowane opłaty umożliwiają dokładne planowanie kosztów użytkowania parku maszyn.

Pełna opieka serwisowa

Zapewniamy fachowe doradztwo, a na czas wynajmu pełną opiekę techniczną. Zwalnia to naszych Klientów z potrzeby posiadania warsztatów, odpowiedniego zapasu części zamiennych, przeszkolonych mechaników, a także pozwala na ograniczenie przestojów.

Mniej kłopotów z licencjami

Korzystanie z wypożyczanego sprzętu pozwala uniknąć problemów i kosztów związanych z uzyskaniem wymaganych licencji oraz koniecznymi rejestracjami i dokumentami.

ODKUPIMY TWÓJ SPRZĘT!

Jeżeli Twoja firma posiada już własny park maszyn i urządzeń, a jesteś zainteresowany rozwiązaniem proponowanym przez Ramirent S.A., możemy odkupić Twoje maszyny i dostarczyć nowe urządzenia.
W ten sposób Twoja firma uzyska wolne środki finansowe, a równocześnie wciąż będzie miała zagwarantowany dostęp do urządzeń niezbędnych do jej funkcjonowania i rozwoju.

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy.
Pobierz ulotkę informacyjną.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej