Ramirent laureatem konkursu

23-09-2011

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż w finale III edycji ogólnopolskiego konkursu "Rusztowanie Roku" firma Ramirent została laureatem II miejsca zdobywając nagrodę "Srebrnego Kupulunga" za realizację rusztowaniową na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Konkurs organizowany jest cyklicznie przez Polską Izbę Gospodarczą Rusztowań - organizację zrzesząjącą firmy i instytucje z branży rusztowaniowej i objęty jest patronatem Państwowej Inspekcji Pracy. Celem konkursu jest promocja dobrych i bezpiecznych praktyk przy projektowaniu i stawianiu konstrukcji z rusztowań oraz wykorzystywania nowatorskich rozwiązań w dziedzinie produkcji technologii montażu. Dodatkowo serdecznie gratulujemy pracownikowi: Piotrowi Kosik, który w konkursie zdobył III miejsce i nagrodę "Brązowego Kupulunga" w kategorii Monter roku.

 

Firma Ramirent, jako wiodący dostawca rozwiązań rusztowaniowych każdorazowo uczestniczy i zajmuje czołowe miejsca w konkursie PIGR. Poprzednio nagrodzono m.in.: konstrukcję rusztowania do prac antykorozyjnych części pływającej platformy wiertniczej Bedford Dolphine w Gdańskiej Stoczni Remontowej oraz konstrukcję mostu w Puławach.

Wyniki ostatniej edycji ogłoszono podczas organizowanego w dniach 10-11.09.2011 w Gdyni pikniku rusztowaniowego. W uroczystości wręczenia nagród i wyróżnień wzięło udział wielu wybitnych przedstawicieli branży rusztowaniowej z kraju oraz spoza jego granic: Powiatowej Inspekcji Pracy, Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie oraz wielu innych firm rusztowaniowych.

 

Ramirent laureatem konkursu  

 

Do konkursu zgłoszona została konstrukcja: podestów do obsługi wciągarek oraz wykonanie ciągów komunikacyjnych na Stadionie Narodowym w Warszawie. Nie jest to jedyna tego typu realizacja wykonywana przez Ramirent w ostatnim czasie na potrzeby organizacji mistrzostw Euro 2012. Uczestniczyliśmy m.in. także w budowie Stadionu PGE Arena w Gdańsku oraz Stadionu w Chorzowie (patrz: realizacje). Rozwiązania zaproponowane w tej inwestycji na stałe weszły do wybudów systemowych oferowanych przez Ramirent.

Dziękujemy przedstawicielom PIGR za docenienie zgłoszonej konstrukcji, a naszym Klientom za zaufanie, dzięki któremu od lat uczestniczymy i możemy szczycić się największymi realizacjami rusztowaniowymi w kraju i za granicą.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej