Ramirent S.A. zdobywa projekt rusztowaniowy w Słowenii

23-09-2011

Alstom Power Systems GmbH, główny wykonawca Bloku 6. Elektrowni Sostanj, wybrał firmę Ramirent na głównego dostawcę rozwiązań rusztowaniowych do modernizacji Elektrowni Sostanj. Największa inwestycja energetyczna w Słowenii obejmuje budowę nowego bloku o mocy 600 MW. Realizacja potrwa od marca 2012 do listopada 2014.

Firma Ramirent będzie generalnym dostawcą usług rusztowaniowych i rozwiązań w zakresie dostępu do prac na wysokości. Przewiduje się, iż w kulminacyjnym etapie prac rusztowaniowych projekt będzie obsługiwało około 100 pracowników. Bazując na wcześniejszych tego typu projektach Ramirent szacuje, że wartość kontraktu przez cały okres trwania projektu wyniesie do 10 mln EUR.

“Elektrownia Sostanj jest potwierdzeniem uznania Ramirent jako eksperta w dostarczaniu swoich rozwiązań dla sektora przemysłowego. Projekt wspiera naszą strategię w oferowaniu wyspecjalizowanych usług podczas budowy i utrzymania obiektów przemysłowych”, komentuje Tomasz Walewander, Senior Vice President Ramirent Oyj odpowiedzialny za segment Europa Centralna. „Rozpoczęliśmy już planowanie prac organizacyjnych i cieszymy się, że będziemy współpracować z Alstom Power Systems przy tym wymagającym projekcie.”

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej