Oferta współpracy dla podwykonawców na terenie UE!

14-10-2013

Oferta współpracy dla podwykonawców na terenie UE! 

Ramirent realizuje największe projekty rusztowaniowe w Polsce i całej Europie. Możemy poszczycić się wieloma priorytetowymi wybudowami, ale każdy Klient jest dla nas ważny i jego wyzwania są naszymi.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej realizacji, elastyczności i profesjonalizmowi w działaniu nasi Klienci mają pewność, że jestemy godnym zaufania i odpowiedzialnym partnerem na budowie.

Rusztowania są pasją także dla Twojej firmy? Aplikuj do nas!

Jeżeli Twoja firma w prowadzeniu biznesu również nastawiona jest na dostarczanie rozwiązań, nie boisz się skomplikowanych projektów, posiadasz kompetencje poparte doświadczeniem w zakresie montażu i demontażu rusztowań i jesteś fachowcem w swojej dziedzinie - zapraszamy do współpracy w charakterze podwykonawcy

AKTUALNA OFERTA: W chwili obecnej poszukujemy firm podwykonawczych do prac rusztowaniowych na jednym z zagranicznych kontraktów realizowanych przez Ramirent.

Praca na terenie UE, od zaraz. Oczekujemy aplikacji tylko od doświadczonych firm rusztowaniowych, potrafiących samodzielnie prowadzić prace pod własnym nadzorem, posiadających stosowne uprawnienia rusztowaniowe (polskie) oraz gotowych do długoterminowego wyjazdu.

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące warunków współpracy oraz lokalizacji projektów dostępne są pod adresem e-mail: rusztowania@ramirent.pl lub pod numerem telefonu +48 607 17 22 62.

 Oferta współpracy dla podwykonawców na terenie UE!

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej