ROCKWOOL RoadShow 2013 w Wypożyczalniach Ramirent!

29-05-2013

Już 4. czerwca na terenie wypożyczalni Ramirent odbędą się pierwsze z cyklu bezpłatnych szkoleń dla wykonawców organizowanych przez firmę ROCKWOOL, w ramach ROCKWOOL RoadShow 2013.

RoadShow to miejsce, w którym spotykają się wszyscy, którzy zainteresowani są właściwościami produktów izolacyjnych oraz poprawnymi metodami pracy z nimi. Szkoleniowcy ROCKWOOL pokazują, jak unikać typowych błędów, które zdarzają się podczas wykonywania ocieplenia, odpowiadają na pytania uczestników, wyjaśniają technologię montażu - wyjaśnia organizator.

Mobilne centrum szkoleniowe firmy ROCKWOOL dostępne będzie dnia 04.06.2013 na terenie wypożyczalni Ramirent w Michałowicach, przy Al. Jerozolimskich 273.

Start: godzina 10:00!
 
W programie m.in. szkolenia praktyczne z zakresu:
- montażu wełny i wykonania warstwy zbrojącej ocieplenia ścian zewnętrznych,
- zacierania tynków elewacyjnych,
- ocieplenia połaci poddasza użytkowego,
- a także pokazy sprzętów z oferty wynajmu Ramirent, niezbędnych do wykonania powyższych prac, konkursy i atrakcje dla uczestników.  

Mobilne centrum szkoleniowe ROCKWOOL zawita także do innych miast i wypożyczalni Ramirent. O szczegółach i terminach szkoleń można przeczytać na stronie: www.rockwool.pl/roadshow.

Serdecznie zapraszamy!
--------------------------------------------------------------------------------

POBIERZ: Zaproszenie na szkolenie ROCKWOOL 04.06.2013 WARSZAWA.

 

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej