Poszukujemy do współpracy firm świadczących usługi w zakresie transportu na terenie całego kraju

04-03-2014

Firma Ramirent posiada największą flotę maszyn i urządzeń budowlanych pośród wypożyczalni w Polsce. Swoim Klientom oferujemy m.in. wynajem ciężkich maszyn budowlanych i drogowych, podnośników elektrycznych i spalinowych, podestów i wind, kompresorów, agregatów prądotwórczych o mocy od 2kW do 500kW, maszyn do zagęszczania, kompresorów śrubowych, elektronarzędzi, klimatyzatorów, urządzeń dla domu oraz ogrodu i innych.

Aktualnie poszukujemy do współpracy firm świadczących usługi w zakresie transportu na terenie całego kraju, do obsługi transportów maszyn i urządzeń znajdujących się w flocie Ramirent.

Jeżeli Twoja firma nastawiona jest na ciągły rozwój oraz posiada wysoko wykwalifikowany personel dysponujący niezbędnymi uprawnieniami (dodatkowym atutem będą posiadane uprawnienia operatorskie do obsługi maszyn) oraz profesjonalne zaplecze techniczne (samochody typu skrzynia, laweta, niskopodwoziowe, platformy, żurawie HDS itp.) - APLIKUJ DO NAS JUŻ DZIŚ!

Oczekujemy aplikacji tylko od firm posiadających doświadczenie w branży transportowej  potrafiących zapewnić obsługę transportową maszyn i urządzeń na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie boisz się wyzwań i chciałbyś pracować z liderem na rynku wynajmu maszyn budowlanych w Polsce
– ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY W CHARAKTERZE PODWYKONAWCY!


Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące warunków i zakresu współpracy dostępne są pod adresem e-mail:
transport.ramirent@ramirent.pl,
lub pod numerem telefonu +48 607 170 849.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej