Nowy przejrzysty cennik wynajmu - już od 1 maja!

26-04-2014

W Ramirent wyznajemy zasadę, że kluczem do naszego sukcesu jest OTWARTOŚĆ. Słuchamy i jesteśmy otwarci na potrzeby ludzi, ich codzienne wyzwania, oczekiwania względem nas i wszelkie opinie. Stąd wiemy, jak ważne dla naszych Klientów jest, aby PRZEJRZYSTOŚĆ naszych działań miała silne odzwierciedlenie w absolutnie wszystkim, co robimy, w tym na przykład w naszej polityce cenowej. Jesteśmy świadomi, że niezależnie, jak duży jest Twój projekt, jedną z istotniejszych kwestii przed przystąpieniem do prac, jest dokładna analiza kosztów.

W odpowiedzi na to, od dnia 1 maja 2014 r. wprowadzamy zupełnie nowy cennik wynajmu, dzięki któremu nasi Klienci będą mogli w łatwy i szybki sposób ustalić całkowitą wartość wynajmu, określić stawkę jednostkową, czy też porównać nasze ceny z ofertą firm konkurencyjnych.

Bo wierzymy, że tylko dzięki całkowitej przejrzystości naszych działań i przy zachowaniu najwyższych standardów możemy stale wyznaczać trendy w branży wynajmu i być niekwestionowanym liderem, godnym Twojego zaufania.

Zapraszamy do współpracy.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej