AUTOSTRADA-POLSKA 2007

18-05-2007

W dniach 16-18.05.2007 Kielcami rządziły ciężkie maszyny i wszystko, co związane z budownictwem drogowym.

Odbyła się tam bowiem XIII edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA- POLSKA. Trzynastka była jak najbardziej szczęśliwa i rekordowa pod względem liczby wystawców oraz zajmowanej powierzchni. W targach uczestniczyło 753 wystawców z 23 krajów i 132 dziennikarzy. O randze imprezy świadczy fakt, że honorowy patronat nad wystawami objął Prezes Rady Ministrów RP, a targi otworzył wicepremier Przemysław Gosiewski. Oferta Ramirentu przedstawiona w oryginalny sposób (pneumatyczny namiot) wzbudziła wśród odwiedzających ogromne zainteresowanie.

Wiele osób nie zdawało sobie dotąd sprawy, że tak wiele urządzeń związanych z budową dróg można po prostu wypożyczyć. Zaskoczeniem dla niektórych był też fakt, że w ofercie Ramirentu znajdują się również kontenery. Najlepszą oceną prezentacji firmy była reakcja odwiedzających, którzy prosili o kontakt z najbliższym oddziałem Ramirentu. To dowód, że coraz więcej podmiotów z branży budowlanej przekonuje się do korzyści płynących z wynajmu i docenia brak konieczności dużych inwestycji w sprzęt, serwis, dostawę na miejsce... Udział w targach pokazał, że Ramirent jest postrzegany jako jedna z największych wypożyczalni sprzętu budowlanego w Polsce i godny zaufania partner w najbardziej skomplikowanych inwestycjach. Jest więc pewne, że na XIV Międzynarodowych Targach AUTOSTRADA-POLSKA nie może go zabraknąć i na pewno nie zabraknie.

AUTOSTRADA-POLSKA 2007

AUTOSTRADA-POLSKA 2007AUTOSTRADA-POLSKA 2007AUTOSTRADA-POLSKA 2007AUTOSTRADA-POLSKA 2007AUTOSTRADA-POLSKA 2007
AUTOSTRADA-POLSKA 2007

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej