Nowość w ofercie: ładowarki obrotowe Manitou MRT2150

14-10-2014

Parametry robocze teleskopowej ładowarki obrotowej MANITOU MRT 2150 Privilege + to 20,6 m wysokości podnoszenia  i do 5 ton maksymalnej ładowności.  Maszyna wyposażona jest w silnik Mercedes, 150 KM i układ przeniesienia napędu z dodatkowym trybem jazdy „ECO”, pozwalającym na oszczędności w spalaniu paliwa przy dłuższych przejazdach. MRT 2150 Privilege pozwala na pracę z przestrzennymi ładunkami  w zakresie 360°. Przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa maszyna może pracować na oponach lub stabilizatorach.

W najnowszej wersji modelu MRT 2150 największe zmiany wprowadzono w układach elektronicznych sterujących pracą hydrauliki i systemem bezpieczeństwa. Maszyna standardowo wyposażona jest w system rozpoznawania osprzętów, który automatycznie dobiera odpowiednią mapę udźwigów charakterystyczną dla danego osprzętu. Maszyny, które są w naszej flocie w standardzie posiadają sterowanie radiowe maszyną, najczęściej wykorzystywane do pracy z wciągarką hydrauliczną, platformą roboczą bądź z widłami. Nowością zastosowaną w MRT 2150 jest komputer pokładowy, z dużym kolorowym wyświetlaczem na pulpicie operatora, który umożliwia zaprogramowanie maksymalnych parametrów pracy maszyny, takich jak wysokość podnoszenia czy kąt obrotu wieżyczki.

MRT 2150 w naszej ofercie wyposażony jest w widły, platformę roboczą i sterowanie radiowe.

Osprzętem dodatkowym jest 5 tonowa wciągarka, która jest rzadkością na naszym rynku. Osprzęt ten na pewno mocno uatrakcyjnia tę maszynę.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej