Uczymy bezpiecznej pracy na podnośnikach - Budma 2015

30-03-2015

10 marca 2015 r. na terenie MTP w Poznaniu odbyła się konferencja z cyklu "Bezpieczeństwo pracy w budownictwie. Tematem tegorocznego spotkania były prace montażowe. Seminarium odbyło się w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2015, a jego organizatorami byli: Państwowa Inspekcja Pracy, Polska Izba Gospodarcza Rusztowań, Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.

Firma Ramirent, jako członek PIGR i dostawca rozwiązań z zastosowaniem urządzeń transportu bliskiego zaproszona została do przygotowania wystąpienia na temat prac montażowych z zastosowaniem tegoż sprzętu. Prelegent reprezentujący Ramirent, podczas prezentacji m.in. wyjaśniał, czym są urządzenia transportu bliskiego, jakie dokumenty i uprawnienia są wymagane oraz jak przygotować się do pracy zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Omówił także typowe błędy popełniane przy eksploatacji prezentowanego sprzętu. 


Konferencję zakończył pokaz wykorzystania transportu bliskiego. Jego celem było pokazanie zebranym, w jaki sposób bezpiecznie i zgodnie z zasadami powiesić baner reklamujący kampanię "Szanuj życie!" PIP z wykorzystaniem podnośnika. Prezentację wspólnie przeprowadzili dyrektor PIGR Danuta Gawęcka oraz, jako operator sprzętu z ramienia Ramirent - ponownie p. Robert Romański. 

Fot. PIGR

Uczymy bezpiecznej pracy na podnośnikach - Budma 2015

Uczymy bezpiecznej pracy na podnośnikach - Budma 2015

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej