Remont u przyjaciół? Chcecie pomóc, a nie macie narzędzi?

03-01-2018

Nic nie stoi na przeszkodzie abyście pomogli! Nie kupujcie narzędzi, skoro możecie je wynająć!

Bardzo często przyjaciele, znajomi potrzebują pomocy przy remontach, skuwaniu kafli czy składaniu mebli. Blokuje Was tylko brak narzędzi..

Pomyślcie o wypożyczalni! Nie musicie wydawać pieniędzy na sprzęty, które przydadzą się Wam tylko kilka razy. Po pracy nie musicie szukać dla narzędzi miejsca w piwnicach czy garażach. Wynajmujecie, kiedy potrzebujecie, po wykonanej pracy oddajecie narzędzia i zapominacie o temacie. A przyjaciele na pewno okażą wdzięczność:)

Zobaczcie przyjacielską pomoc w specjalnym programie TVN Remont Razem.

Remont razem to jednoodcinkowe wydanie specjalne programu Doroty Szelągowskiej, w którym Dorocie pomagają największe gwiazdy kanały HGTV w składzie: Maja Popielarska, Jimi Ogden, Krzysztof Miruć oraz stolarz Dariusz Wardziak. Ale tego programu by nie było gdyby nie przyjaciele bohatera, którzy zgłosili Go do programu. Remont ten nie przebiegłby tak sprawnie, gdyby nie pomoc przyjaciół, którzy stawili się z narzędziami Ramirent.

Zapraszamy do oglądania na player.pl!

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej