Święte budowle? Budowle z Ramirent!

21-01-2010

Budowa i renowacja obiektów sakralnych z założenia jest procesem czaso- i przede wszystkim kapitałochłonnym. Podczas wyboru wykonawców warto porównać oferty zarówno dużych i znanych firm budowlanych, jak i mniejszych przedsiębiorstw, które te same roboty mogą kompleksowo wykonać zdecydowanie niższym kosztem. Jedyną przeszkodą w wyborze małych, lokalnych wykonawców są zwykle braki specjalistycznego sprzętu do wykonania niezbędnych prac renowacyjnych czy budowlanych. To właśnie dlatego ostatnimi czasy coraz większą popularnością cieszy się wynajem sprzętu, który jest rozwiązaniem dużo korzystniejszym, wygodniejszym, a przy tym proekologicznym w porównaniu do zakupu maszyn, czy utrzymywania własnych parków maszynowych. Ramirent od wielu lat współpracuje i jest uznawany pośród firm działających w sektorze obiektów sakralnych oraz zarządców tych obiektów.

Wśród tego typu realizacji można wymienić jedne ze słynniejszych obiektów kościelnych: np. remont wież Katedry we Włocławku, renowację Bazyliki NMP w Gdańsku, Kościoła pw. Marii Magdaleny w Chorzowie, Klasztoru Sióstr w Krakowie, Kościoła w Jastrzębiu Zdroju, Klasztoru Redemptorystów w Warszawie, Klasztoru Dominikanów w Korbelowie, Klasztoru O.O. Franciszkanów w Krakowie, Domu Zakonnego Księży Sercanów w Lublinie, Klasztoru Sióstr Klarysek w Krakowie i wiele innych. Co więcej z oferty Ramirent skorzystały m.in. parafie: Matki Boskiej Częstochowskiej w Gliwicach, NMP w Legionowie, Parafia p.w. Św Krzyża w Rzeszowie, Parafia Matki Boskiej Bolesnej w Chociwlu, Parafia Niepokalanego Poczęcia w Marianowie, Parafia pw. Św. Kingi w Krakowie, Parafia Wniebowzięcia NMP w Toruniu i wiele innych obiektów sakralnych na terenie całego kraju.

Ramirent to zatem wybór sprawdzony nawet przez świętych! :)

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej