Gwarancja najwyżej jakości obsługi Ramirent

05-02-2010

Jesteśmy światowym liderem w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego, wyznaczającym standardy dla całego sektora i w zakresie obsługi Klienta. Opinia naszych kontrahentów jest dla nas zatem bezcenna!

Wszystkie informacje przekazywane przez Państwa są dla nas niezwykle istotne, każdą z nich bierzemy pod uwagę - aby jeszcze lepiej spełniać Państwa oczekiwania, rozwijać się i doskonalić.

W trosce o najwyższą jakość obsługi firma Ramirent wprowadziła specjalny adres e-mail, pod którym nasi kontrolerzy wewnętrzni będą sprawdzać i reagować na wszelkie sygnały przesyłane przez naszych Klientów. Jeśli więc mają Państwo jakiekolwiek zastrzeżenia, bądź uwagi dotyczące poziomu obsługi w naszych oddziałach, oferowanego sprzętu lub usług prosimy kliknąć tutaj lub zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego, znajdującego się w sekcji kontakt - opinie i reklamacje.

Gwarancja najwyżej jakości obsługi Ramirent

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej