Wypożyczalnie narzędzi dla domu i ogrodu Ramirent

30-10-2008

Wypożyczalnie narzędzi dla domu i ogrodu - już w Poznaniu i w Warszawie!
Oferta nowych oddziałów obejmuje szeroki zakres sprzętów i najróżniejszych narzędzi przydatnych podczas remontu, budowy i prac w ogrodzie.
Oddziały drobnego sprzętu Ramirent są doskonałym rozwiązaniem dla osób chcących odnowić mieszkania – to do nich skierowana jest cała gama pomocnych sprzętów od stołów i urządzeń do nakładania tapet, po urządzenia do mycia odkurzania podłóg i prania dywanów! Również amatorzy prac w ogrodzie znajdą cały szereg najróżniejszych maszyn przeznaczonych m.in. do pielęgnacji trawnika, przycinania żywopłotu, rozdrabniania gałęzi czy nawet łupania drewna kominkowego.
Rozpiętość ofertowa sprawia, że w oddziałach drobnego sprzętu zarówno majsterkowicze, jak i prawdziwi profesjonaliści znajdą coś dla siebie! Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy także Karty Stałego Klienta (dostępne w oddziałach już od połowy listopada), które umożliwią kolejny najem sprzętów bez dodatkowych formalności, a docelowo także atrakcyjne rabaty i promocje. Profesjonalny sprzęt budowlany, remontowy czy ogrodniczy można wynająć już od 4 zł za dobę!


Dla Państwa wygody - punkty są otwarte 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty od godziny 8 do godziny 18 i w niedzielę od godziny 10 do 16.

Oddział w Warszawie – Park Handlowy Janki, tel. ,
e-mail: janki@ramirent.pl

Wypożyczalnie narzędzi dla domu i ogrodu RamirentWypożyczalnie narzędzi dla domu i ogrodu RamirentWypożyczalnie narzędzi dla domu i ogrodu RamirentWypożyczalnie narzędzi dla domu i ogrodu RamirentWypożyczalnie narzędzi dla domu i ogrodu Ramirent

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej