Ramirent współtworzy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

16-10-2008

Tegoroczny XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy okazał się wielkim sukcesem!


Wbrew kryzysowi na koncie WOŚP znalazło się ponad 32 mln złotych. To rekordowy wynik! Miło nam poinformować, że także firma Ramirent przyczyniła się do realizacji Orkiestry w Szczecinie.
W dniach 12-13 stycznia na Jasnych Błoniach odbywały się koncerty i pokazy sceniczne współtowarzyszące zbiórce pieniędzy. Firma Ramirent dostarczyła sprzęt do obsługi imprezy, m.in. agregaty i wieżę oświetleniową zbudowaną z rusztowań dla sceny Telewizji Polskiej. Co więcej, nawet firmowe samochody Ramirent w nietypowy sposób przysłużyły się podczas eventu. Ford transit i ford connect stanowiły obciążenie dla balonów, podczas pokazu nad Jasnymi Błoniami.


Szczecin zebrał ponad 400 tys. złotych, do czego przyczyniło się 2,5 tysiąca wolontariuszy, sponsorów i organizatorów imprezy.Zyski z tegorocznej zbiórki zostaną przeznaczone na wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci, a zebrane pieniądze zostaną rozdysponowane między najbardziej potrzebujące ośrodki onkologiczne w całej Polsce.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej