Odpowiedzialność społeczna

Ramirent jest wiodącą firmą w branży wypożyczania sprzętu budowlanego w Skandynawii oraz w Europie Środkowej i Wschodniej, w tym w Polsce. Naszym celem jest dalszy rentowny wzrost działalności. Rentowny wzrost tworzy podstawę wszelkich aktywności i procesów firmy Ramirent wobec Klientów, akcjonariuszy, pracowników i wszelkich partnerów biznesowych. Nieustannie inwestujemy we wzrost jakości i bezpieczeństwa naszych działań operacyjnych, zapewnienie dobrych warunków pracy naszym pracownikom oraz w ograniczenie wpływu naszej działalności na środowisko naturalne.

Odpowiedzialność społeczna firmy Ramirent ma silne podstawy budowane od początku istnienia firmy w krajach skandynawskich. Ten model działania był przenoszony na kolejne kraje, w których Grupa Ramirent rozwijała swoją działalność, w tym w Polsce. Kładziemy bardzo duży nacisk na zgodność wszelkich naszych aktywności i procesów z aktualnie obowiązującymi regulacjami i przepisami prawa.

W firmie Ramirent podchodzimy do szkoleń, rozwoju i motywacji pracowników tak poważnie, jak do sprzętu budowlanego, który wynajmujemy - edukacja oraz rozwój to u nas procesy ciągłe. Zapewniamy naszym pracownikom szeroką gamę szkoleń wewnętrznych oraz umożliwiamy edukację, tak aby zdobywali oni wiedzę i umiejętności niezbędne do realizacji przyjętej ścieżki rozwoju zawodowego oraz do profesjonalnej obsługi naszych Klientów.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej