Ramirent w Polsce

Ramirent jest największym w Polsce dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego i rusztowań. Na polskim rynku obecni jesteśmy od 2000 roku i jako jedyni posiadamy tak kompleksową i profesjonalną ofertę wynajmu.

Nasza działalność oparta jest o grupy produktowe:

Sprzęt budowlany

Podnośniki

Kontenery

Rusztowania

Podesty, platformy i dźwigi

Do dyspozycji naszych Klientów pozostaje największa sieć oddziałów w Polsce: ponad 40 oddziałów na terenie całego kraju oraz specjalne oddziały projektowe dedykowane konkretnym inwestycjom budowlanym.

Dla jak najlepszej obsługi naszych kontrahentów Firma zatrudnia około 350 profesjonalnie przygotowanych specjalistów będących ekspertami z zakresu poszczególnych grup sprzętowych i wynajmu.

Ramirent jest marką znaną na skalę ogólnokrajową i europejską. Jako sprawdzony partner na budowie nasze usługi są cenione i rekomendowane przez Klientów w całym kraju. Dzięki solidności i kompleksowości usług wypracowaliśmy mocną pozycję w branży i zaufanie największych polskich inwestorów budowlanych, przez co uczestniczymy w najpoważniejszych realizacjach dla szeroko pojętego budownictwa i przemysłu.

Firma funkcjonuje w oparciu o wdrożony w 2010 roku system zarządzania higieną i bezpieczeństwem pracy PN: 18001Na stronie Facebooka znajdziesz najświeższe informacje o Grupie Ramirent, zdjęcia z firmowych wydarzeń, nowości komunikowane na naszej stronie internetowej i wiele więcej. 

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Dowiedź się więcej